Місцевий мешканець пропонує самостійно поставити стовпчики і огородити газони, маючи все для цього необхідне.

Про це Олександр Гречко написав в Facebook-спільноті “Нивки та Сирець разом”.

За словами чоловіка, він має в наявності бур, лопату та 25 дерев’яних стовпчиків. Тому пропонує встановити  огорожу і захистити газони від автомобілів. Пропонує це тим, в кого є така проблема на подвір’ї.

“Напишіть в коментарях вулицю та номер будинку, де б хотіли зберегти зелену зону від перетворення її на болото. Умова – тільки мікрорайон Нивки. Готовий приїхати сьогодні після 15:00 у будь який двір з інвентарем, щоб встановити стовпчики”, – йдеться в дописі.

Проте Олександр додає, що обов’язковою умовою є участь самих жителів двору у встановленні. Мінімум –  5 чоловік.

За словами чоловіка, наразі йому ніхто не написав та не запропонував приєднатися до такої “акції”. Про це Олександр розповів в сюжеті “Київ.NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Киянин розповів, що 25 стовпчиків він взяв з обрізків дерев, які поки що не прибрали комунальники. Ідея такої акції виникла саме тоді, коли він побачив гілля після робіт комунальних служб.

“Без зайвих затрат можна зробити огорожу, що не дозволятиме автівкам заїжджати на зелені зони та перетворювати ділянку на “болото””, – додав Олександр.

Він зауважив, що охочі можуть звертатися до нього особисто в Facebook.

“Якщо маєте свої стовпчики, бур або лопати, то можна разом об`єднатися і таким чином показати жителям будинку, що ви здатні захистити свою зелену зону”, – розповів автор ініціативи.

Нагадаємо, раніше у Києві влаштували “полювання” на любителів паркуватися на газонах.

Фото: facebook