Один стовпчик коштує близько тисячі гривень.

Про це повідомили на телеканалі “Київ” у програмі “Київ.NewsRoom“.

Стовпчики із землі не вирвали – тільки погнули. Місцеві кажуть, що це можуть бути як звичайні водії, так і будівельна техніка, яка заїжджає на будмайданчик неподілік ринку. При цьому самі працівники, які розвантажували ці машини, не підтвердили і не спростували цієї інформації.

Місцеві кажуть, що на житловому масиві Нивки така ж складна ситуація із паркуванням, як і по всій столиці. Проте нівечення стовпчиків вони не підтримують.

“Те що нівечать – дуже негативно ставлюся. Бо це гроші і треба, щоб хоч десь був якийсь порядок. А з іншого боку – місто захлинається від машин і я не уявляю, як розв’язувати це питання“, – каже місцева мешканка.

Інші кияни говорять, що машини тут і так паркуюють, навіть на пішохідних переходах. Виявляється, ці стовпчики тут ламають не вперше. Часто вони зникають і “Київавтодор” постійно ставить нові. Вартість одного стовпчика – близько тисячі гривень.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що на Васильківській невідомий знімає антипаркувальні стовпчики, щоб залишити там авто. Кияни зафіксували на фото нахабного чоловіка.

Фото: КМДА