Невідомі зломали огордження, а пам'ятники буквально «повиривали» із землі. 

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

На Новобіличах вандали знищили кладовище домашніх улюбленців. Потрощили пам’ятники та огородження й згребли в купу, як непотріб. Відповідні кадри оприлюднили на Facebook-сторінці «Новобіличі».

Що трапилося та хто до цього причетний поїхала з’ясовувати знімальна група телеканалу «Київ».

На Новобіличах є декілька десятків могил домашніх улюбленців. Деякі господарі ставили великі пам’ятники на честь своїх тварин та парканчики навколо, щоб ніхто не пошкодив пам’ять про чотирилапих.

Наразі ж вандали зломали огордження, а пам’ятники буквально «повиривали» із землі.

Пані Вікторія, місцева жителька, ймовірно, стала свідком того, як невідомі знищували кладовище. Учора ввечері, 8 квітня, жінка йшла додому через цвинтар та помітила там декілька машин та чоловіків. Оскільки було темно, киянка не розгледіла, хто та що саме там робив.

«Звернула увагу, що стоїть бус білого кольору. Було чути звуки з боку кладовища. Також я бачила силуати 6 чоловіків. Місяць підсвічував і я бачила, що один із чоловіків був нібито в камуфляжній формі. Вони ходили, щось робили, якісь звуки лунали. Я тоді увімкнула на телефоні ліхтарик, на що вони мені зробили зауваження: “Ти що, хочеш фотографувати?”» – розповіла пані Вікторія.

До слова, у соцмережах кияни дуже обурилися, адже цьому кладовищу вже близько 10 років.

Цікаво, що в поліції Святошинського району зазначили, що місцеві можуть написати заяву щодо цього інциденту. Після цього правоохоронці будуть з’ясовувати винних та те, на яке покарання заслуговують зловмисники.

Фото: скріншот