Проект комплексу ще має схвалити комісія Міжнародної федерації баскетболу.

За декілька років в Києві з’явиться спортивно-концертний комплекс світового рівня. Про це повідомив президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський.

Зведуть арену поблизу станції метро «Лівобережна», до чемпіонату Європи з баскетболу 2025-го року, заявку на проведення якого подала Україна. Гарантії від держави вже отримані. І за два тижні проект представлять комісії Міжнародної федерації баскетболу, яка 17 січня прибуде з інспекційним візитом до України.

«Шикарне місце, біля Виставкового центру. Це з того боку метро «Лівобережна», Микільська Слобідка. Там буде велика етажерка, паркінг, церква буде, є, і шикарний зал — 15 тисяч, концертний 25, 15 баскетбол. І це буде презентовано комісії. З гарантіями, що у 24 році ми все закінчимо» — сказав Бродський.

Нагадаємо, крім України, на проведення чемпіонату Європи також претендують Кіпр, Фінляндія, Латвія, Угорщина та Росія. Турнір пройде у чотирьох країнах. ФІБА має оголосити господарів Євробаскету-2025 на засіданні, яке відбудеться навесні.

Фото: Фейсбук