Український інститут національної пам'яті та Архів національної пам'яті відкрили вуличну фотодокументальну виставку «Комунізм=Рашизм» на Михайлівській площі.

Про це повідомив міністр культури Олександр Ткаченко.

Виставка складається з історій сімей того часу та сьогодення, члени яких були репресовані.

Колишні царський і комуністичний режими та авторитарний режим нинішньої росії об’єднує те, що вони власне заперечують існування української історії, українського народу, української мови, зазначив Ткаченко.

“Це нічим не відрізняється від нацистського заперечення існування єврейського народу.  Ми сьогодні це можемо бачити на тому, як вбивають наших людей, на тому, що зруйновано або пошкоджено близько 400 пам’яток культури нашої спадщини, з них близько 150 релігійних споруд…”, – підкреслив міністр 

Основна мета експозиції — показати те, що криваві методи росії з роками не змінюються, росіяни продовжують чинити геноцид щодо українців ще з часів СРСР.

“Раджу відвідати виставку всім, хто знаходиться у Києві і власними очима побачити та відчути 13 історій українців з ХХ та ХХІ століть, які стали жертвами комуністичного та рашистського режимів. І ще раз впевнитись, що російський режим тоді і зараз нічим не відрізняється”, – запросив Ткаченко.

Фото: Фейсбук