В благоустрої кажуть, що жодних дозволів на роботи не видавали і вже затребували їх наявність у закладу.

На місці літньої тераси ресторану «Хурма» біля метро «Золоті ворота» у Києві почали зводити нову конструкцію. Представники районного благоустрою повідомили в ефірі програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ», що не видавали на роботи жодних дозволів.

Веранду «Хурми», яка стояла впритул до виходу з метро «Золоті ворота», демонтували у грудні минулого року — тоді комунальникам навіть намагалися завадити тітушки. Нині на цьому місці — металевий каркас-заготовка під нову конструкцію, ймовірно, аналогічного призначення. В цьому переконалася знімальна група телеканалу «Київ», хоча поспілкуватися з будівельниками журналістам не вдалося.

Представники міського благоустрою наполягають, що не видавали жодних дозволів на такі роботи.

«Станом на сьогодні у нас відсутня будь-яка дозвільна документація — ні в КП «Київблагоустрій», ні в Департаменті міського благоустрою. Нами було видано припис5 числа, і в 3-денний термін ми очікуємо документи. Якщо завтра (9 квітня – ред.) нам не будуть привезені документи, ми передамо ці дані до Департаменту для подальших дій (…) Ми в стаії очікування, до завтрішнього дня» — повідомила Юлія Рябова, заступниця директора КП «Київблагоустрій».

Також вона зазначила, що у випадку ненадання документів на встановлення нової конструкції це буде трактуватися як порушення.

«Будь-які будівельні роботи повинні виконуватися відповідно до декларації… Це порушення санітарних норм, так само це архітектурна пам’ятка міста Києва. Жодних дозволів на літній майданчик, навіть тимчасовий, надати з Департаменту архітектури неможливо» — уточнила вона.

Зауважимо, що перед демонтажем в грудні тераси власник «Хурми» переконував, що земля біля Золотих воріт начебто була викуплена ним у міста «ще 15 років тому».

Як ми повідомляли, стали відомі деталі нового будівництва у Парку Партизанської слави.

Фото: Зе Вілледж