Продавці нібито приїхали з іншої області.

Вчора ми писали, що біля станції метро “Деміївська” знесли цілий ряд МАФів. Там був ледь не повний спектр послуг і товарів для киян: перукарня, торгівля сумками, різноманітною одежиною та продуктами, а також ломбард. Під час демонтажу на місце працювали фахівці благоустрою та поліція.

Власникам МАФів дозволили винести з них усе обладнання та товари.

Проте вже 20 січня на місці демонтованих МАФів облаштували ятки “стихійної” торгівлі. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

“Стихійники” продають на ятках сало, фрукти та овочі. З журналістами телеканалу “Київ” продавці говорити відмовилися. Проте одна жінка зауважила, що вони приїхали торгувати навіть з іншої області.

Нагадаємо, згідно з ст. 160 КпАП забороняється торгувати в містах із рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях. За це в КпАП передбачено штраф від 1 до 7 НМДГ (від 17 грн до 119 грн) із конфіскацією предметів торгівлі чи без такої. Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами – тягне за собою накладення штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

Фото: Київ ТБ