Місцеві перекрили рух на проспекті Рокоссовського, аби показати наскільки ускладниться рух транспорту по ньому після будівництва нового масиву.

Про це повідомляє Facebook-спільнота “Оболонь”.

Зазначається, що сьогодні зранку мешканці Мінського масиву влаштували акцію протесту проти проекту рішення «Про затвердження детального плану території в межах вулиць Юрія Кондратюка, Михайла Майорова (Петра Калнишевського), північної та західної межі лісу в Оболонському районі м. Києва».

Під час акції, мешканці масиву, перекрили рух на проспекті Рокосовського. Це було зроблено для того, щоб показати наскільки ускладниться рух транспорту по ньому після будівництва нового масиву.
“Проблема цього ДПТ полягає у тому, що при забудові яке воно передбачає, не створюється достатня кількість соціальної інфраструктури, та збільшується ряд проблем, які тільки погіршать якість життя мешканців Мінського масиву”, – йдеться в дописі.
Прийняття цього ДПТ планується на одній з найближчих сесій Київради.
До слова, забудова передбачає збільшення кількості жителів на понад 11 тисяч і побудову 26-поверхових будинків на 6307 квартир на землях тепличного господарства агрокомбінату «Пуща-Водиця».
Фото: facebook