Конфлікт між фанами та власниками клубу триває.

Учора ввечері київське «Динамо» зіграло унічию 1:1 з бельгійським «Брюгге» в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Під час поєдинку ультраси столичної команди плакатами нагадали про свій конфлікт з братами Суркісами та знову вимагали звільнити головного тренера команди Мірчу Луческу.

Вболівальники, які традиційно розташувалися у двох «своїх» секторах «Олімпійського», по черзі вивісили плакати зі зверненнями до Луческу і до власників «Динамо». Але якщо румунського тренера просто закликають піти з посади, то звернення до братів Суркісів можна трактувати як особисту образу.

Kyiv Media
Напис на плакаті: «Луческу, йди геть»

Зауважимо, що конфлікт між ультрас столичної команди та братами Суркісами виник ще кілька років тому — фанів не влаштовує концепція розвитку команди, бренду, трансферна політика та постійне відставання від «Шахтаря». Після призначення головним тренером команди Мірчі Луческу влітку минулого року ультрас влаштували кілька акцій протесту і особисто зустрічалися з Ігорем Суркісом — порозуміння досягти не вдалося.

Зазначимо також, що це уже не перший випадок, коли вболівальники намагаються доносити свої меседжі Суркісам за допомогою плакатів на стадіоні.

Нагадаємо, банк братів Суркісів нещодавно став титульним спонсором «Динамо».

Фото: Телеграм