Також поруч будують нову дорогу між вулицею Довбуша та Броварським проспектом.

Про це повідомляє сайт КМДА.

Колії на Алматинській не бачили ремонту цілих 60 років, при цьому вони забезпечують сполучення жилмасиву з іншими районами міста, повідомив під інспекції ремонтних робіт міський голова Віталій Кличко.

«… ця трамвайна лінія забезпечує прямий транспортний зв’язок жителів масиву ДВРЗ і Дніпровського району з іншими районами столиці та Святошинсько-Броварською лінією метрополітену. Щоденний пасажиропотік трьох трамвайних маршрутів на цій ділянці складав 32 тисячі пасажирів. І ви розумієте, що за десятки років експлуатації її вже не можна було використовувати», – наголосив він.

За словами Кличка, на сьогодні генеральний підрядник на 90% закінчив роботи з улаштування колії. До кінця року тут облаштують пішохідні переходи через трамвайну лінію, а також платформи для висадки-посадки пасажирів та зупинки з новими павільйонами.

Крім того, неподалік будують нову дорогу між вулицею Довбуша та Броварським проспектом. За словами міського голови, вона вкрай важлива для жителів ДВРЗ, бо район має тільки один виїзд до центральної частини міста.

«А після побудови дороги людям буде набагато зручніше добиратися до метро, ніж раніше. Дорога займатиме до 10 хвилин, замість 30-40. Також на новій дорозі облаштують велодоріжку» — пообіцяв Кличко.

Раніше ми писали про те, що будівництво метро на Виноградар активно просувається.

Фото: КМДА