Їх висаджують до українсько-нідерландського фестивалю, який відбудеться у травні 2022 року.

У Києві на Майдані Незалежності символічно висадили першу цибулину зі 100  тисяч тюльпанів для українсько-нідерландського фестивалю, який відбудеться у травні 2022-го. Квіти є даниною Героям Небесної Сотні – символічна тисяча тюльпанів для кожного із загиблих героїв, інформує сайт КМДА.

100 тисяч тюльпанів надав Почесний Консул України в Амстердамі Еміель де Севрен Жаке. У період цвітіння тюльпанів у квітні-травні 2022 року відбудеться низка двосторонніх ініціатив для зміцнення культурних, економічних та соціальних відносин двох країн.

«Для нас дуже важлива співпраця з міжнародними партнерами як у галузі культурного обміну, так і в питаннях залучення інвестицій. Також ми вдячні представникам Нідерландів за шану до Героїв Небесної Сотні, які вибороли Європейський шлях України», – наголосив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний. Він окремо зазначив, що, незважаючи на обмеження через пандемію коронавірусу, Київ підтримує взаємовигідні міжнародні зв’язки на всіх рівнях співпраці.

В КМДА нагадують, що проект із висадження 100 тисяч тюльпанів у Києві вперше був реалізований минулого року за ініціативи Почесного консула України в Амстердамі у співпраці з Посольством України в Нідерландах та Київською міською державною адміністрацією. У травні 2021 року тюльпани розквітли на Майдані Незалежності у Києві.

Фото: Фейсбук