На Майдані Незалежності активісти розгорнули банер, адресований президенту Володимиру Зеленському та главі Офісу президента Андрію Єрмаку.

Банер “Їхня брехня принижує. Захистимо нашу гідність” розгорнули на фасаді “Глобусу”. Учасники акції вигукували “Єрмака за грати”, “Путін х…йло, Зеля сц…кло”.

Через 20 хвилин банер на “Глобусі” розірвало навпіл вітром.

Багатолюдна колона людей з квітами та українськими прапорами розтягнулася Алеєю Героїв Небесної сотні. Люди вшановують пам’ять загиблих.

Kyiv Media

Після акції на Майдані та панахиди на Алеї Героїв Небесної сотні учасники близько 18:35 прийшли до Офісу президента, але до будівлі не дійшли через невеликий кордон поліції. Вони почали просити поліцію пропустити їх на територію до будівлі ОПУ.

Невелику частину активістів поліція пропустила, перевіривши речі, але організовану колону не пускали.

Територію за парканом посилили правоохоронцями. Групи учасників акції намагалися пройти до Офісу президента. Час від часу між окремими учасниками та поліцією виникали словесні конфлікти та штовханина.

Зокрема, в акції беруть участь представники партії “Демократична сокира” і Руху опору капітуляції.

Як повідомляє Hromadske, врешті правоохоронці почали пропускати людей по одному, але з проходженням поверхневої перевірки на вході.

Учасники акції оголосили вимогу звільнити голову Офісу президента Андрія Єрмака, інакше через 10 днів почнуть безстрокову акцію з вимогою імпічменту президента Володимира Зеленського.

За інформацією правоохоронців, близько 19.00 було непорозуміння з боку учасників акції через прохання огляду на предмет пронесення заборонених предметів та речовин. Тих, хто відмовився пройти огляд, до Офісу президента поліція не пропустила.

“Акція тривала біля стін Офісу президента, ситуація була спокійна, інцидентів не було. Наразі акція завершилася, залишається кілька десятків учасників. Ті, хто огляд пройшли, безперешкодно продовжили акцію біля Офісу президента”, – відмітили у Нацполіції.

“Під час проведення акцій грубих правопорушень не зафіксовано. Поліція діалогу запропонувала учасникам акції біля Офісу президента пройти поверхневу перевірку задля безпеки всіх громадян, котрі брали участь у заході, однак вони відмовилися та намагалися потрапити до державної будівлі без проходження фільтраційних заходів.

Після проведення поліцейськими роз’яснювальної роботи частина учасників пройшла поверхневу перевірку та безперешкодно потрапила до Офісу президента, інші — відмовилися”, – розповіли в поліції Києва.

Фото: УП