Акції проводить діаспора Білорусі в інших країнах.

Відео з акції білорусів у Києві на Хрещатику опублікували у Telegram-каналі “Баста!“, в якому висвітлюється ситуація в Білорусі та пов’язані з цим події.

У Білорусі та світі тривають акції проти самоназваного президента країни Олександра Лукашенка і в підтримку політв’язнів. У Києві білоруси вийшли на яскраву акцію солідарності“, – йдеться у повдіомленні.

Зазначимо, що додатковї інформації про акцію не вказано. Так само не говориться про мітинг у Києві на інших незалежних білоруських платформах.

Тим часом триває перекриття Білорусько-польського кордону, де активісти проводять узгоджену акцію з перекриття дороги для фур з Білорусі. Активісти вимагають від Євросоюзу запровадження жорстких санкцій проти режиму Лукашенка, а від білоруської сторони – відкриття наземних кордонів для громадян Республіки Білорусь.

Нагадаємо, з кінця травня Київські аеропорти не приймають літаки з Мінська, а Кабмін закрив повітряний простір для білоруських авіасуден. Рішення пов’язане із подіями щодо пасажирського літака Ryanair, який 23 травня примусили приземлитися в аеропорту Мінська. Тоді ж затримали опозиційного журналіста Романа Протасевича.

Фото: скріншот