Він пішов з життя 19 червня.

На Майдані Незалежності у Києві відбулася церемонія прощання з військовим та блогером Святославом Стьопкіним (Gorky Look), який помер 19 червня у віці 50 років. Про це у своєму Facebook написав екс-нардеп Борислав Береза.

Колеги та знайомі померлого також повідомляли, що після церемонії прощання запланована кремація і похорон на Байковому кладовищі.

За словами очевидців, попрощатися з Стьопкіним прийшло понад 100 людей.

Блогер помер 19 червня після тривалої хвороби. Причиною смерті стала відмова нирок. За даними ВВС, Стьопкін лікувався також від наслідків тяжкої форми коронавірусу.

Як відомо, у 2014 році Стьопкін заснував сатиричний блог на LiveJournal, в якому висміював Росію, а потім видав книгу на основі блогу під назвою «Ноука від Горького Лука». Він також брав участь у волонтерському русі, був військовим медиком на фронті. Дописи Стьопкіyа викликали звинувачення у русофобії на його адресу з боку російських політиків та медіа.

Нині готується до друку книга Стьопкіна, написана за результатами його досліджень для громадських організацій, що займаються торгівлею людьми.

Фото: Лівий Берег, Фейсбук