Простір стане в нагоді для досліджень й поповнення бази наукових праць на тему Майдану.

До Міжнародного дня музеїв Національний музей Революції Гідності відкрив новий публічний простір – Бібліотеку Музею Майдану.

Про це повідомляє прес-служба музею.

Як зазначається, Бібліотека Музею Майдану стала продовженням громадської ініціативи Бібліотека Майдану, що виникла в період Революції Гідності у стінах Українського дому 26 січня 2014 року.

Це – багатофункційний центр, де передбачено фахові консультації музейних науковців та комфортні умови для роботи з архівом Музею.

З утворенням Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності в нього передано частину зібраних волонтерами книжок та артефактів.

З 2017 року книгозбірня існує у складі науково-дослідного підрозділу Музею та має назву Бібліотека Музею Майдану. Окреме місце у цій збірці займає колекція [МАЙДАН У КНИЖКАХ], яка вже налічує понад 200 видань.

За час діяльності Бібліотека Майдану накопичила близько 20 тисяч книжок, її послугами скористалося майже 5 тисяч читачів.

Відтепер Бібліотека Музею Майдану розміщена у одному з приміщень Національного музею Революції Гідності по вулиці Липській, 16, 2-й поверх.

В умовах карантину вона працюватиме у понеділок і четвер із 11:00 до 17:00 за попереднім записом. Тел. для довідок: 222 5014.

Нагадаємо,  на алеї Героїв Небесної Сотні у квітні почали демонтаж виставково-освітнього простору «М³: Майдан. Меморіал. Музей». На його місці мають побудувати Музей Революції Гідності.

Мінкульт уже підписав документи із німецьким архітектурним бюро.

Фото: facebook