Також проект пошириться на школи та Києва, аби діти змогли долучитися до корисної соціальної ініціативи.

Про це повідомив співорганізатор проекту “Япомога” Руфат Раімов у програмі Київ. NewsRoomна телеканалі “Київ”.

Зокрема, він помітив, що “Япомогабокс” привертає особливу увагу дітей, тож вирішив залучити проект до виховання соціально-відповідального покоління.

На свій День народження я вирішив подарувати один “Япомогабокс” школі. І для того, щоб його встановлення відповідало вимогам, ми пішли в КМДА. Нам дали дозвіл і сказали, що готові посприяти проекту. Якій школі дістанеться бокс – вирішують підписники нашої Instagram-сторінки: чим більше коментарів від однієї школи про те, що вона хоче такий бокс собі, – та школа його й отримає“, – зазначив Руфат Раімов.

Він додав, що останній “Япомогабокс”, встановлений у січні на Протасовому Яру, є повністю закритим і корм для тварин збирається у спеціальному резервуарі. Таким чином бокси можна розташовувати навіть у приміщеннях.

Тварини не збираються в людних місцях. Тому цей бокс дозволяє накопичувати корм, який ми врешті віддаємо волонтерам. Вони вже ходять ігодують бездомних тварин, які зазвичай живуть у місцях, де немає людей“, – додав співорганізатор проекту.

За його словами, проект показав свою успішність – лише за два тижні кияни принесли у бокси близько 200 кілограмів пластику. Тож старий бокс, який стояв на Лук’янівці навпроти парку Котляревського, замінять більш сучасним. Зокрема, він ширший та глибший на 60 см.

Нагадаємо, другий “Япомогабокс”, який приймає пластикові пляшки, а взамін видає корм для бездомних тварин, запрацював у січні на вулиці Протасів Яр, 13 – на території заправки SOCAR.

Фото: Фейсбук “Япомога”