Днями забудовнику ТОВ «Нова Слобідка» Департамент міського благоустрою КМДА виніс припис.

На вулиці Микільсько-Слобідській, 7-9 в Києві було знесено паркан на території, де забудовник планує зведення ЖК Sundance. Про знесення повідомляє Телеграм Муніципальної варти.

Водночас, в соцмережах люди повідомляють, що 25 серпня Департамент міського благоустрою КМДА виніс припис замовнику будівництва ТОВ «Нова Слобідка», і на сьогодні планувався примусовий демонтаж. Але за півгодини до початку робіт, забудовник своїми силами почав демонтаж.

В Муніципальній варті зазначають, що разом із поліцією їхні представники спостерігали за демонтажем.

«Непорядний забудовник вийшов за межі земельної ділянки. Встановив паркан. Таким чином захопивши частину землі громади міста Києва. На заклик місцевих мешканців, відреагувала міська влада. Паркан знесено, за порядком на місці події слідкували Муніципали та поліція» — вказано в повідомленні.

Нагадаємо, на початку серпня компанії «Нова Слобідка» і «ЛВ-Холдинг» (обидва — Київ), власники проекту будівництва ЖК Sundance на вул. Микільсько-Слобідській 7/9 у Києві, поновили будівництво об’єктів. Щоб відновити зведення висоток, забудовники нібито залучили тітушок, яких місцеві мешканці намагалися не пускати на будівництво.

Днями біля будівництва знову сталися сутички — цього разу забудовник начебто хотів перемістити бетонні блоки, які заважали заїзду техніки.

Після цього Кличко анонсував переговори про викуп у забудовника ділянки на Микільській Слобідці.

За даними з відкритих джерел, ТОВ «Нова Слобідка» зареєстровано у 2010 році, власниками підприємства зазначені Юлія Лабенська й Олександр Стельмащук; ТОВ «ЛВ-Холдинг» зареєстровано у 2004 році, його власниками є Олександр Пугач (98%) і Андрій Поминальний.

Водночас, як повідомляє екс-нардеп Юрій Левченко, справжніми власниками ТОВ «Нова Слобідка» є забудовник Вадим Столар та кримінальні авторитети брати Насіковські.

Фото: Телеграм