Станція після реконструкції відповідає всім сучасним вимогам, що потребує сьогодення.

Оновлена станція Борщагівської лінії швидкісного трамвая «Вулиця Зодчих» вже приймає пасажирів.

Крім реконструкції самої станції, проведено благоустрій території та збудована нова пішохідна доріжка, яка з’єднує реконструйовану у минулому році станцію «Бульвар Кольцова» та відремонтовану станцію «Вулиця Зодчих». Таким чином створено зручний і комфортний пішохідний маршрут для жителів житлового масиву Борщагівка.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«Станція відповідає всім сучасним вимогам, що потребує сьогодення. Вона повністю виконана з урахуванням потреб маломобільних категорій населення – встановлені пандуси, окремий вхід на турнікетну групу, підвищені платформи, тактильна плитка. Також станція оснащена сучасною системою навігації, інформаційними табло, платформи з LED-підсвіткою. Крім того, влаштовано інтерактивний пішохідний перехід через трамвайні колії, який реагує на наближення трамвайного потягу за допомогою світлових сигналів та допомагає зорієнтуватися пасажиру, коли наближається потяг», – зазначив Олександр Густєлєв.

Kyiv Media

Заступник голови КМДА звернув увагу, що пасажири швидкісного трамвая, поряд з оплатою картою «Київ Цифровий», мають змогу швидко та безпечно розраховуватися за проїзд банківськими картками або будь-якими гаджетами з функцією безконтактної оплати на спеціальних турнікетах, що встановлені на кожній зі станцій швидкісного трамвая. Вартість проїзду при безготівковій оплаті залишається незмінною, будь-які додаткові комісії відсутні.

«Для столичної влади комфорт та зручність містян є пріоритетним завданням, тому ми продовжуємо втілювати в життя важливі інфраструктурні об’єкти та оновлювати рухомий склад громадського транспорту», – наголосив Олександр Густєлєв.

Нагадаємо, в столиці запрацювали швидкісні трамваї на Борщагівку.

Фото: facebook