Співробітницю Держпродспоживслужби та митного брокера підозрюють в організації корупційних схем на Київській митниці.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Як зазначається, напередодні провели обшуки у службовому кабінеті головного фахівця-лікаря ветеринарної медицини на митниці.

Досудове розслідування встановило, що посадовець Держпродспоживслужби, який здійснює заходи з контролю імпортної продукції на одному з митних постів Київської митниці, організував протиправну схему систематичного отримання неправомірної вигоди у вигляді так званих такс за реєстрацію кожного вантажного транспортного засобу, який перевозив товари, що мають проходити відповідні контрольні заходи.

За результатами обшуків у службовому кабінеті головного фахівця-лікаря ветеринарної медицини Київського пункту державного ветеринарно-санітарного контролю на кордоні Держпродспоживслужби виявили та вилучили гроші отримані кількома траншами як неправомірна вигода, за безперешкодне та швидке проходження ветеринарного контролю.

Після проведення обшуків, на підставі зібраних в ході досудового розслідування матеріалів, головному фахівцю-лікарю ветеринарної медицини повідомлено про підозру в одержанні службовою особою неправомірної вигоди з використанням наданого їй службового становища (ч. 1 ст. 368 КК України).

Одночасно із цим, повідомлено про підозру митному брокеру, який передавав неправомірну вигоду посадовій особі Держпродспоживслужби за безперешкодне та швидке проходження суб’єктами підприємницької діяльності державного ветеринарного контролю (ч. 1 ст. 369 КК України).

Слідчі дії тривають. Встановлюються інші службові особи та представники суб’єктів господарювання, які можуть бути причетними до корупційної схеми.

Нагадаємо, поліція затримала двох інспекторів-хабарників Київської обласної податкової.

Фото: facebook