Інструктор із саперної справи Павло нещодавно оглянув транспортне підприємство в області, де російські «офіцери» влаштували собі штаб.

Про це повідомили у БФ«Повернись живим».
«Повернись живим» допомагає розміновувати звільнені на Київщині населені пункти. Сапер фонду перевірив близько 50 фур, які колись були задіяні у державній програмі відновлення доріг «Велике будівництво». В одній з автівок капітан знайшов гранату без чеки.
«Ричаг гранати, — каже сапер, — окупанти придавили подушкою. Якщо би її почали рухати — граната спрацювала б. Також могла б бути пошкоджена цистерна з дизелем, якою була навантажена фура».
За словами інструктора, подібним чином окупанти мінують також речі у будинках цивільних людей. Так, у селі під Гостомелем росіяни замінували подібним чином погріб, в якому свого часу облаштували собі базу.
“Закликаємо всіх, хто повертається додому у звільнені населені пункти, бути обачними: зокрема, не піднімати розкидані речі та уважно дивитися під ноги. У разі ж знаходження вибухівки, не пробуйте її самостійно знешкодити — не нагрівайте, нічим не заливайте, не засипайте грунтом підозрілі предмети. Одразу ж викликайте рятувальників та звертайтеся по допомогу до саперів”, – йдеться у повідомленні фонду.
Фото: Фейсбук