У Володарці буде мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту.

За програмою «Київщина спортивна» по вулиці Зарічній, 102-В комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації»  зводиться один з 15-ти запланованих цьогоріч мультифункціональних спортивних майданчиків.

Про це повідомляє КОДА в Facebook.

У Володарці з’явиться мультифункціональний майданчик для ігрових видів спортуЦьогоріч в рамках обласної програми…

Опубліковано Київська обласна державна адміністрація Понеділок, 20 липня 2020 р.

Так, мультифункціональний майданчик у місті Володарка буде з гумовим покриттям для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту розміром (32х18 м). Наразі розпочалися земельні роботи з підготовки основи для покриття.

Об’єкту вже передано спортивне обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування майданчика, закуплені Київською обласною державною адміністрацією коштом обласного бюджету. Встановлення поля проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

До слова, як зазначає КОДА, в рамках обласної програми «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки цьогоріч заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

  • 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 метрів для занять чотирма ігровими видами спорту;
  • 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 метрів та майданчиками з вуличними тренажерами;
  • 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

Нагадаємо, на розвиток спортивної інфраструктури Київської області виділили 18 мільйонів гривень.

Фото: facebook