Йому може загрожувати 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Про це повідомила Національна поліція України.

За даними слідства, 30-річний громадянин України, перебуваючи у селищі Бабинці на Київщині, перейшов на бік ворога. Зловмисник показував військовим збройних сил російської федерації місце проживання правоохоронців, військових АТО, мисливців. Також чоловіка підозрюють у вчиненні крадіжок разом із військовими рф. Окрім того, відомо, що він викрав і спалив автомобіль односельців і намагався заволодіти ще одним транспортним засобом, погрожуючи розправою з боку військових рф.

«Його родичі та односельці розповіли, що на власні бачили, як зрадник показував окупантам хати, в які можна заселитися, «здавав» місця проживання поліцейських, військових, учасників бойових дій, мисливців. Спільно з військовими рф фігурант ходив по домівках людей та відбирав у них їжу. Трохи згодом набув такого авторитету серед окупантів, що ті дозволили йому патрулювати територію загарбаного села. Зрадник викрав автомобіль односельця, обклеїв його ворожою символікою та трудився на благо ворогів», – повідомили у поліції.

Поліція провела обшуки у будинку затриманого та виявила речові докази. Зловмиснику може загрожувати 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Фото: Телеграм