Служба безпеки затримала помічника «міністра мвд лнр», який захоплював будівлю луганського управління СБУ.

Про це повідомляє СБУ.

Зловмисник входив до керівного складу окупаційної адміністрації захопленого Луганська і перебував на прямому зв’язку з кадровими співробітниками російських спецслужб. Саме за їхньої “протекції” його призначили “помощником министра мвд лнр” і командиром штурмового підрозділу “специального отряда быстрого реагирования” (більш відомого як “філіал” російського СОБР)“, – йдеться у повідомленні.

Перебуваючи на “посадах”, він координував злочинні дії з представниками центральних підрозділів російських спецслужб. Для цього регулярно зустрічався з ними на території тимчасово окупованого Криму.

Уточнюється, що під час виконання ворожих завдань, у 2014 році він командував групами бойовиків під час захоплення адмінбудівлі луганського управління СБУ. Також він збирав персональні дані співробітників Служби безпеки в Донецькій та Луганській областях.

Крім того, він створив розгалужену мережу ворожих інформаторів, які “здавали” йому місця дислокації та переміщення підрозділів антитерористичної операції на сході України.

Правоохоронці зафіксували факти передачі ворогу закритих даних щодо руху колон з військовою технікою сил АТО в районах Сєвєродонецька, Лисичанська і Сватового.

Також бойовик здійснював охорону громадян рф, які у 2014 році приїхали на Луганщину і Донеччину для проведення фейкових референдумів, у результаті яких були проголошені “лнр” і “днр”.

Фото: Telegram