Від початку 2020-го на території Київщини притягнуто до адмінвідповідальності понад 3000 громадян за ігнорування ПДР, а саме – використання пасків безпеки та мотошоломів.

Про це повідомила Патрульна поліція Київської області.

«Пасивна безпека – здатність транспортного засобу забезпечувати захист людини від травмування або важких наслідків під час ДТП. Засоби пасивної безпеки спрацьовують, коли водій в аварійній ситуації втрачає здатність впливати на неї», – йдеться у повідомленні.

Від початку цього року на території Київської області притягнуто до адмінвідповідальності понад 3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ громадян за…

Опубліковано Патрульна поліція Київської області Середа, 15 липня 2020 р.

Поліція нагадує:

  • користуватися засобами пасивної безпеки (підголовники, ремені безпеки) в автомобілі та не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки;
  • під час руху на мотоциклі чи мопеді бути в застебнутому мотошоломі і не перевозити пасажирів без застебнутих мотошоломів.

За порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами (ч.5 ст.121 КУпАП) тягне за собою накладення штрафу в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.