Зокрема, очищено 242 км автошляхів міжнародного, регіонального і територіального значення та 264,7 км комунальних вулиць.

Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Київській області.

У повідомленні зазначили, що щойно завершилося розмінування територій, дорожники, комунальники та волонтери взялися до прибирання вулиць Ірпеня, Бучі, Бородянки, Гостомеля, Ворзеля, Горенки, Макарова та с.Озера.

“За два місяці розчищено 264,7 км комунальних вулиць. Наразі у цих населених пунктах дорожники вивозять будівельне сміття, проводять ямковий ремонт, поновлюють дорожню розмітку та знаки”, – зауважили у дописі.

І додали, що фахівці працюють на на 9 автошляхах міжнародного, регіонального і територіального значення – вже очищено 242 км. Найбільший обсяг робіт виконано на трасах М-06, М-07, Р-02 та Т-10-19.

Загалом у столичному регіоні очищено та прибрано 506,7 км доріг державного значення та вулиць у передмістях Києва. Також, транспортне сполучення відновлено на ключових маршрутах — 20 тимчасових переправ біля зруйнованих мостів вже функціонують.

Крім цього, повністю відновили рух автомобільною дорогою М-07 Київ – Ковель – Ягодин, та відновлено сполучення по лівому проїзду мосту поблизу Стоянки на трасі М-06 Київ – Чоп.

Фото: Фейсбук