За тими школами Київської області, які працюватимуть в новому навчальному році в режимі офлайн або за змішаною формою, будуть слідкувати групи патрулювання патрульної поліції.

Про це під час брифінгу повідомив голова Нацполіції Київщини Андрій Нєбитов.

“У разі обстрілів вони (поліцейські – ред.) першочергово будуть їхати до навчальних закладів. Мета “А” – надати первинну медичну допомогу в разі необхідності, “Б” – забезпечити евакуацію та будь-яку необхідну допомогу”, – заявив Андрій Нєбитов.

Також для убезпечення навчання поліцейські проводять тренінги з учнями та навчають їх, як поводитися під час війни та в разі виявлення підозрілих предметів.

Загалом на Київщині 88 закладів освіти працюватимуть очно, а 98 – виключно дистанційно в режимі онлайн. Ще 399 освітніх закладів працюватимуть за змішаною формою. Тобто, діти навчатимуться частково очно, а частково – дистанційно. Ще 22 заклади професійно-технічної освіти та шість вишів теж працюватимуть за змішаною формою.

Також комісія спільно з освітянами досліджує навчальні заклади на території області.

“Поліцейські Київщини вже дослідили 1127 навчальних закладів. Система відеоспостереження встановлена в 129 закладах, безпекові рамки – лише у двох, і тривожні кнопки у 463 закладах. Як ми бачимо, ще є над чим працювати”, – додав Нєбитов.

Фото: Нацполіція