У Київській області працює 70 з 216 пунктів щеплень.

Загалом в Україні не працюють 40% створених пунктів для вакцинації від коронавірусу. Про це 21 липня повідомив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

Ляшко пише, що люди скаржаться, що їм відмовляють у щепленні через брак вакцин. Проте на регіональних та місцевих складах зараз перебуває 3 435 103 дози препарату, з яких 961 142 доз це вакцина CoronaVac, температурний режим зберігання якої дозволяє її легко транспортувати, зберігати та використовувати у найвіддаленіших точках.

«Усе це означає, що не всі люди, які хочуть вакцинуватися від COVID-19, можуть отримати щеплення. В першу чергу це удар по літніх людях та людях, яким супутні хвороби не дають можливості доїхати до найближчого центру масової вакцинації та отримати щеплення, тоді як саме ці люди і є групою ризику», — наголосив міністр.

Міністр радить що якщо найближчий пункт щеплення, який зазначений в переліку list.covid19.gov.ua не працює або українцям відмовляють у щепленні через відсутність вакцин, потрібно телефонувати до місцевих департаментів охорони здоров’я.
Якщо не вдається вирішити питання – сповіщати за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.
Фото: піксабей