Готову продукцію цього «підприємства» збували під виглядом відомих торгових марок. Від такої діяльності бюджет щомісяця не дотримував до 40 млн грн – сплата акцизного податку.

Як розповіли у Національній поліції, підпільна тютюнова фабрика знаходилася у промзоні в одному з населених пунктів Бориспільського району.

Складське приміщення обладнали необхідним устаткуванням та виробничими лініями, потужності яких дозволяли виготовляти до 50 000 пачок цигарок на добу. Готову продукцію збували під виглядом відомих торгових марок.

«Фабрика» працювала у закритому режимі, а її працівники – вахтовим методом. Щоб уникнути появи небажаних гостей, по периметру виробництва та в радіусі кількох кілометрів від нього чергували так звані «фішкарі».

Також ділки встановили дизельну підстанцію, аби приховати споживання великої кількості енергоресурсів під час виробництва та забезпечити його цілодобову роботу.

14 грудня оперативники та слідчі за силової підтримки спецпризначенців ДСР припинили діяльність підпільної тютюнової фабрики.

Вилучили промислову лінію для виробництва цигарок, сушильне обладнання, понад 7 тонн тютюну, 168 тис. пачок готової продукції та картонні коробки для її фасування. Загальна сума вилученого обладнання та цигарок складає близько 15 млн грн.

Як повідомлялося раніше, поліція Київщини затримала серійного крадія велосипедів.

Фото: Відкриті джерела