Найбільше від негоди постраждав Броварський енерговузол.

Про це повідомили на Facebook-сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі.

У дописі фахівці ДТЕК зазначили, що наразі в 130 населених пунктах Київщини, які залишилися без світла внаслідок негоди, відновили електропостачання. Водночас робота в посиленому режимі ще продовжується.

Зокрема станом на ранок 30 липня відновили роботу 46 ліній і 1561 трансформаторних підстанцій. Електропостачання повернули у 58 населених пунктів, що знеструмлювалися повністю та 72 — частково.

Однак ще залишаються без світла 49 населених пунктів повністю та 62 – частково. У цих місцях через грозу та та пориви вітру знеструмлені 52 лінії електропередачі 6-10 кВ і 747 трансформаторних підстанцій.

Цікаво, що найбільше від негоди постраждав Броварський енерговузол. Наразі там залишається знеструмленим 21 населений пункт повністю та 19 – частково. Для ліквідації цих відключень на допомогу додатково направлені бригади Бориспільскої, Баришівської, Переяслав-Хмельницької та Згурівської дільниць.

До того ж проведення аварійно-відновлювальних робіт ускладнюється наслідками негоди. Через падіння дерев зафіксовано багато обривів проводів. Такі відновлення, за даними ДТЕКС, займають більше часу, адже вимагають розчищення території від повалених гілок і дерев.

У дописі наголосили, що оперативно-виїзні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі працюють в посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити подачу електроенергії в постраждалі райони. Для ліквідації наслідків негоди загалом залучили близько 68 бригад.

«ДТЕК діє в інтересах України, піклується про своїх клієнтів та робить усе, аби в їхніх оселях завжди були світло та комфорт», – підкреслили в компанії.

Станом на 16:00 спеціалісти відновили електропостачання в 99 населених пунктах, що знеструмлювалися повністю, та 120 – частково.

Фото: фейсбук