Загалом було пошкоджено 48 мостових переходів.

У Київській області триває відбудова пошкоджених об’єктів транспортної інфраструктури. Першочергово роботи ведуться на маршрутах, що мають стратегічне значення. Загалом в області через бойові дії було пошкоджено 48 мостових переходів, 45 вже відновлено. Про це йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

Як повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба, в області через бойові дії пошкоджено 48 штучних споруд, по 24 – на автодорогах державного та місцевого значень.

Наразі вже відновлено проїзд у місцях 45 мостових переходів. На трьох – ремонтні роботи продовжуються“, – прокоментував Кулеба.

Голова КОВА зазначив, що мова йде про штучні споруди на автомобільних дорогах державного значення у Вишгородському районі:

  • міст на автодорозі Р-56 Чернігів – Пакуль – контрольно-пропускний пункт “Славутич” – Чорнобиль поблизу міста Прип’ять через річку Прип’ять;
  • міст на автодорозі Р-02 Київ – Іванків – Овруч поблизу села Поліське через річку Уж;
  • міст на автодорозі Р-02 Київ – Іванків – Овруч поблизу сел Поліське через річку Грезля.

Також для безпечного проїзду транспорту ділянками доріг, що пролягають через мости, облаштували тимчасові переправи. Залізобетонні, понтонні або дерев’яно-металеві переправи функціонують і зараз. Дорожники проводять систематичні обстеження.

Фото: Фейсбук