Будівлі жіночого монастиря Божої Матері «Услишательниця» УПЦ МП постраждали під час обстрілу с. Фасова Київської області.

Про це повідомили у виданні «Православне життя».

У повідомленні зазначили, що декілька снарядів, що поцілили на територію обителі, зруйнували дзвіницю та чернечий корпус.

Також, у будівлі чернечого корпусу згоріли келії, трапезна, кухня, інші господарські приміщення з усім вмістом. У храмі обителі, де зберігається чудотворний образ «Услишательниця», вибито шибки верхніх передкупольних вікон.

Вогонь знищив усі речі черниць, але сестри залишилися живими. Дивом уцілів і клірик монастиря єродиякон Паїсій (Олексієвць), в келію якого поцілив один зі снарядів. Священнослужителю вдалося вибратися з-під завалу, у нього сильні поранення і значна крововтрата.

Фундатор обителі та настоятель її храмів єпископ Бишівський Кирил, вікарій Київської Митрополії, який під час обстрілу перебував на території обителі, дякує Богові за збережені людські життя та просить у всіх святих молитов за одужання пораненого ієродиякона Паісія та допомогу Божу сестрам обителі та всім постраждалим від обстрілів.

Фото: ЗМІ