У селі Забір'я на Київщині мати одного з учнів поскаржилася на булінг у школі. Директор школи говорить про гру на роздягання.

За її словами, хлопець з дев’ятого класу зайшов до семикласників, схопив одного з учнів, зірвав із нього одяг та не давав одягнутися.

“Він його роздягнув, навіть зняв нижню білизну, тримав. Все відбувалося кілька хвилин. А ще інший хлопець з того ж класу тримав дівчинку за голову, щоб вона на усе це дивилася. Бідний хлопчик аж плакав. Про цю ситуацію не хочуть говорити у школі, а учень дев’ятого класу залишається абсолютно безкарним. Сьогодні це, а завтра, не дай Боже, зґвалтує когось”, – розповіла ТСН.ua жінка.

Вона запевняє, що інцидент стався 25 листопада на очах у всіх однокласників. Проте батьки постраждалої дитини не захотіли писати заяву, оскільки кривдник попросив вибачення. Жінка звернулася до поліції та в соціальну службу. Однак, за її словами, вони зреагували не одразу, а директор сприйняв це як особисту образу.

Він, додала жінка, поскаржився, що має багато проблем через скандал у школі і повинен писати пояснювальні. Директор зібрав батьків, аби вони написали, що не мають жодних претензій, а сам інцидент подали як “гру” на роздягання.

Директор забірської школи Василь Король обурений, що мати, яка, за його словами, не має відношення до класів, де стався конфлікт, написала заяву і підняла галас.

“Ніякого булінгу не було. Це просто була дитяча дурість. Ми провели розслідування. Там просто виник прикрий випадок, про який діти пошкодували. Діти дружать, це просто було в ігровій формі, жартома”, – пояснив Король.

В Україні за булінг несуть відповідальність діти та їхні батьки. За правопорушення передбачено штраф від 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходу громадян, громадські роботи до 240 годин або виправні роботи до одного місяця.

Фото: Фейсбук