Офіційного підтвердження інформації поки не надходило.

У Броварському районі Київської області виявили та упіймали шістьох російських військовослужбовців. Після того, як наприкінці березня окупанти РФ втекли зі столичного регіону, ці “забуті визволителі” кілька місяців переховувались у покинутій хаті. Про це повідомив у своєму Фейсбук військовий оглядач, координатор групи “Інформаційний спротив”, полковник Збройних сил України Костянтин Машовець.

За його інформацією, затримання окупантів відбулося у селі Дернівка.

Кажуть, у с. Дернівка (Київська область) вчора пов’язали шість російських військовослужбовців – жили тихцем в якійсь покинутій хаті біля лісу“, – написав Машовець у себе в Facebook.

Водночас він зазначив, що це вже не перший подібний випадок: “Навіть у нас в Ірпені, через місяць після звільнення, у підвалі якоїсь розбитої оселі виявили бурята-кулеметника (вижер усю консервацію людям). Він Здаля, правда, нагадував якогось єті“.

Якщо добре пошукати в лісах та хащах північної частини Київської та Чернігівської областей, я думаю таких “окруженців” цілком можливо наловити ще не один десяток“, – додав військовий.

Зауважимо, що офіційного підтвердження інформації про затримання окупантів на Київщині від військових або поліції не надходило.

 

Фото: Фейсбук