Центр первинної медико-санітарної допомоги не потребував будівельних робіт, однак чоловік погодився првоести реконструкцію.

На Київщині судитимуть підрядника, який привласнив понад 700 тис грн під час реконструкції приміщення центру первинної медико-санітарної допомоги. Про це інформує прокуратура області.

Прокурори Бучанської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за фактами привласнення чужого майна, використання та розпорядження майном, одержаним злочинним шляхом і внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 209, ч. 1 ст. 366 КК України)” — йдеться в дописі.

Слідством встановлено, що обвинувачений, знаючи про те, що приміщення під Центр первинної медико-санітарної допомоги не потребує проведення будівельних робіт, погодився провести його реконструкцію та уклав відповідний договір з однією із селищних рад Київської області. У подальшому він вніс до актів виконаних робіт відомості про начебто виконані роботи на вказаному об’єкті. На підставі цих документів на рахунок очолюваного ним підприємства перераховано майже 700 тис грн., вказано в релізі.

Вказані кошти, одержані злочинним шляхом, він привласнив та витратив на особисті потреби і господарську діяльність свого підприємства.

Досудове розслідування здійснювалося відділом поліції №2 Бучанського райуправління ГУ Нацполіції в Київській області.

Фото: Фейсбук