Зловмиснику загрожує ув’язнення на строк до 12 років.

Про це повідомили на Facebook-сторінці поліції Київської області.

«На Київщині перед судом постане організатор міжнародного каналу торгівлі людьми», – зазначили в дописі.

У поліції повідомили, що зловмисник вербував жінок, які опинились у скрутному матеріальному становищі, та переправляв їх через державний кордон для подальшої сексуальної експлуатації.

26-річний мешканець Луганщини в мережі розміщував оголошення про високооплачувану роботу за кордоном для молодих жінок. Однак після перетину державного кордону жінки, за замовленням одного з відомих європейських режисерів, потрапляли до порно-бізнесу, а повернення на Батьківщину ставало неможливим через боргову кабалу, у яку потрапляли дівчата.

3 грудня 2020 року правоохоронці Київщини затримали зловмисника до слідчого ізолятора тимчасового тримання. Він цілком визнав свою вину у вчинених злочинах.

Наразі працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київщини спільно зі співробітниками Бучанського районного управління поліції, за процесуальним керівництвом Києво-Святошинської місцевої прокуратури завершили досудове розслідування, скерували до суду обвинувальний акт та остаточно перекрили канал торгівлі людьми із переміщенням їх через Державний кордон України.

Відтак, зловмисник обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 (Торгівля людьми) Кримінального кодексу України. Йому загрожує ув’язнення на строк до 12 років.

Завдяки злагодженій роботі оперативного підрозділу та слідства, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, було встановлено 13 потерпілих та 22 епізоди злочинної діяльності.

Водночас у поліції Київщини нагадали, такі факти – непоодинокі. Тому правоохоронці закликають усіх бути пильними під час пошуку роботи за кордоном в мережі Internet.

Нагадаємо, нещодавно у Києві затримали жінку, яка організовувала торгівлю людьми для сексуального рабства.

Фото: Facebook/Поліція Київської області