Поліція Київщини вже має 4 заяви про діяльність цих шахраїв.

Останній такий випадок стався у переяславі, передає “Сніданок з 1+1”.

Мешканка Переяслава Олена каже, що опалювати будинок газом в місяць зараз коштуватиме їй не менше 2-х тисяч гривень. Тож вирішила взимку грітися дровами. Раніше вона замовляла дрова у лісгоспі. Але цього разу вирішила зекономити – знайшла оголошення в Інтернеті. Замовила цілу машину дров, щоб вистачило на всю зиму. Заплатила 4200 грн.

Через півтори години подзвонили, сказали, що вже завантажуються і зараз скинуть рахунок – аби я переказала гроші, бо там щось з бухгалтерією. Я кажу, почекайте – ми зараз приїдемо, розрахуємося з бухгалтерією, подивимося на відвантаження дров, бо, я ж не знаю, що ви там мені нагрузили, чи ви правильно, чи ви тирси насипали там“, – розповідає Олена.

Проте низка відмовок та поспіх зіграли свою роль і жінка оплатила замовлення наперед. Коли жінка знову вирішила зателефонувати продавцям – абонент або не відповідає, або просто скидає, чи відключився, чи зайнято.

Журналісти вирішили зателефонувати за цим же номером – трубку таки взяли. Коли журналісти повідомили “продавцеві” дров, що в мережі вже відомо про цю схему шахрайства і поліція отримала чотири заяви щодо цієї історії, “продавець” відповів, що просто забув і пообіцяв довезти дрова.

Юристи кажуть, що вберегтися від шахрайства в цьому випадку можна лише тоді, якщо оплатити товар після його отримання. Якщо все ж стали жерствою шахраїв – необхідно звертатися до суду.

Фото: pixabay