Огляд провели у інфекційному (ковідному) відділенні “Ірпінської міської центральної лікарні” у м. Буча.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Київській області. 

У повідомленні зазначили, що на Київщині триває профілактична робота у закладах охорони здоров’я, мета якої – виключити можливість виникнення пожежі на таких об’єктах, а в разі надзвичайної ситуації – забезпечити захист та рятування громадян від впливу небезпечних факторів пожежі, якими супроводжується неконтрольоване горіння.

“Сьогодні, 4 січня, рятувальники разом з представниками громадських ЗМІ провели спільне обстеження на предмет дотримання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у інфекційному (ковідному) відділенні “Ірпінської міської центральної лікарні” у м. Буча. Усе в зв’язку з тим, що 28 грудня на Івано-Франківщині пожежа в реанімаційному відділенні одного з медзакладів забрала життя трьох людей”, – зазначили рятувальники.

І зауважили, що пожежники проводять з працівниками лікарень відповідні протипожежні інструктажі, нагадують правила користування первинними засобами пожежогасіння, а також перевіряють об’єкти на відповідність вимогам пожежної безпеки.

Фото: Фейсбук