Територія E40 Industrial Park охоплює площу 49 га.

Компанія Dragon Capital розпочала будівництво першої черги індустріального парку E40 Industrial Park в Бачанському районі Київської області. Про це повідомили у Київській ОДА.

За словами очільника Київщини Василя Володіна, індустріальний парк Е40 – це не просто регіональний промисловий майданчик, він має стати  однією з точок росту економіки Київщини, а відтак і України в цілому.

“Парк Е40 – це ідеальне рішення для розміщення виробництва. Серед його переваг розташування на ключовій міжнародній трасі, поруч зі столицею та її висококваліфікованими кадрами, інфраструктура та сервіс від досвідченого девелопера”, – зауважив голова Київської ОДА.

До слова, E40 Industrial Park – індустріальний парк загальною площею 200 000 кв. м, розташований на 27-ому кілометрі Житомирської траси (с. Колонщина Бучанського району (Макарівська територіальна громада), що є частиною європейського автошляху E40.

Територія E40 Industrial Park охоплює площу 49 га та складається з 9 ділянок, спланованих під складські та виробничі приміщення, які відповідатимуть міжнародним стандартам для «зелених» будівель BREEAM. Керуюча компанія Dragon Capital Property Management забезпечуватиме централізоване обслуговування об’єктів інфраструктури та охорону парку.

Фото: КОДА