У Київській області внаслідок бойових дій руйнувань зазнали понад 25 700 будівель, серед яких - навчальні заклади, лікарні та інші об’єкти критичної інфраструктури.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

“Наразі у Київській області проводяться ремонтні роботи житлових будинків та соціальних об’єктів, що постраждали внаслідок бойових дій. Загалом руйнувань зазнали понад 25 700 будівель. Серед них – навчальні заклади, дитячі садки, лікарні та інші об’єкти критичної інфраструктури”, – написав Кулеба.

Крім будівель, значних руйнувань також зазнала й дорожньо-вулична мережа. У першу чергу роботи з відновлення покриття вулиць та доріг проводяться в межах населених пунктів. Фахівці вже ліквідували вибоїни та пошкодження покриттів вулиць у місті Буча площею 706 метрів квадратних, у смт Гостомель – 559 м2, смт Бородянка – 2581 м2, с. Дмитрівка – 220 м2, смт Макарів – 270 м2.

У постраждалих населених пунктах продовжують працювати робочі групи, що фіксують наслідки російської агресії та знищення цивільної інфраструктури для подальшого її відновлення.

Фото: Фейсбук