На сьогоднішній день у всіх 123 населених пунктах області повністю відновлене централізоване водопостачання, де ця послуга була відсутня.

Про це повідомив голова Київської ОВА Олександр Павлюк.

За його словами, до 123 населених пунктів Київщини вже повернули воду. “Залишаються точкові ремонтні роботи по підключенню водопостачання у смт Гостомель”, – зазначив Павлюк.

Крім того, за словами голови Гуманітраного штабу Київщини Олексій Кулеба, відновлено газопостачання по 118 населених пунктах (117 повністю та 1 частково) до 129 039 об’єктів споживачів.

Крім того, в місті Ірпінь газопостачання відновлено на 53%. Наразі без газопостачання залишаються лише села Мощун та Почепин Бучанського району (618 об’єктів споживачів).

Як зазначили у ДТЕК, 5 травня повністю відновили електропостачання сіл Жерева у Вишгородському районі, Дмитрівці та Мирчі у Бучанському районі. У цих населених пунктах енергетики вже працюють над точковими заявками клієнтів та відновленням постійних схем електропостачання.

Також частково подали напругу та продовжують роботи у Гостомелі, Ірпені, Бучі, Романівці, Загальцях, Андріївці та селі Калинове Вишгородського району. Загалом за минулу добу світло повернули для понад 2 000 родин. Без світла залишаються 17 населених пунктів.

Фото: Фейсбук