Тварини бувають агресивними, люди бояться, що їх доведеться відстрілювати.

В селах Київської області собаки, яких господарі були змушені відпустити через навалу росіян, збираються в зграї і стають більш агресивними. Волонтерів прохають організувати для цих собак притулок, пише у Фейсбук журналіст Руслан Горовий.

За приклад він наводить світлину такої зграї з села Немішаєве.

По селах і містечках Київщини, які опинилися в епіцентрі бойових дій, лишилася без господарів купа тварин. Зокрема собак, яких часом просто випустили «в світ широкий» поспіхом тікаючи рятуючись від рашистів. Якщо в містечках зоозахичники досить швидко і вправно впоралися з кинутими собаками, то в зруйнованих селах подекуди біда. Вже бачив кілька чималих зграй, як ось ця в Немішаєвому. Ці тічки досить агресивні, мають власну іерархію…” — пише Горовий.

Він пише, що якщо собаки почнуть нападати на людей, їх почнуть відстрілювати.

Одним словом, якщо зоозахисники не підуть «по селах», швидше за все для тварин все закінчиться погано. Пару разів нападуть на людей і їх просто постріляють.
Окрема пару слів для людей які читають сракою. Я не призиваю стрілять собак, я окреслюю тему. В деякі профільні групи вже написав. Сподіваюся зреагують” — уточнює він.

Фото: Фейсбук