У червні в РНБО заявили, що мережа Mere в Україні працювати не буде. Нині її заклади працюють в Нікополі та Павлограді, опору з боку влади начебто не було.

Російська мережа супермаркетів Mere в червні запустилася в Україні і найближчим часом планує відкрити заклади в Київській та Дніпропетровській областях. Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на екс-директора з розвитку Mere в Україні Артема Хоменка.

За його словами, мережа запустилася в Нікополі та Павлограді (Дніпропетровська область). До кінця року компанія має намір запустити 40 супермаркетів в Україні. Екс-директор додав, що при запуску в Україні мережа, мовляв, не зустріла перешкод з боку влади.

Видання Retailers.ua уточнює, що на Київщині Mere планує відкритися в Білій Церкві. Відомо також, що компанія відкрила вакансію «категорійного менеджера» в Києві, що свідчить про те, що вона набирає персонал.

Зауважимо, що ще у червні, коли з’явилися повідомленні про відкриття магазину Mere в Миколаєві, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що мережа не буде працювати в Україні. З його слів, Mere є проектом власників російської мережі дискаунтерів «Світлофор», і що це «операція російських спецслужб» з метою впливу на виборчий процес «для досягнення своєї політичної мети».

Як ми повідомляли, нещодавно «Укрзалізниця» виплатила російському «Сбербанку» боргів на $131 мільйон.

Фото: retailers.ua