Боєприпаси переміщують в спеціально відведене місце і знищують шляхом контрольованого підриву.

У Київській області від початку робіт по розмінуванню вже виявлено 57 850 вибухонебезпечних предметів (ВНП). Наразі піротехніки обстежують поля перш ніж аграрії почнуть збирати врожай. Протягом  2 серпня в області було виявлено та знешкоджено 526 одиниць боєприпасів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ ДСНС України.

Уламки ракет, касетні елементи від реактивних систем залпового вогню та нерозірвані боєприпаси – ось такий “урожай” збирають нині піротехніки ДСНС на полях краю, перш ніж аграрії почнуть збирати свій”, – йдеться в повідомленні.

Щоб аграрії могли працювати безпечно, піротехніки ретельно обстежують поля, а у разі виявлення вибухонебезпечного предмету спершу кваліфікують його і лише потім вирішують, як його ліквідувати. Боєприпаси переміщують в спеціально відведене місце і знищують шляхом контрольованого підриву.

Станом на 2 серпня піротехніки виявили та знешкодили 57 850 одиниць вибухонебезпечних предметів, обстежили понад 19 тис. гектарів території Бучанського, Броварського та Вишгородського  районів.

Згідно інформації ГУ ДСНС в Київській області, протягом 2 серпня в області було виявлено та знешкоджено 526 вибухонебезпечних предметів. Піротехнічні підрозділи за добу здійснили 41 виїзд, обстежено 15,00 га території.

Роботи з розмінування тривають.

Фото: Фейсбук