У Київській області ще жоден перевізник не отримав від управління пасажирських перевезень погодження на підняття цін

Про це повідомила профільна заступниця голови Київської облдержадміністрації Тетяна Щербак.

Київська обладміністрація готує звернення до Антимонопольного комітету щодо наявності антиконкурентних узгоджених дій перевізників

На території області діє 513 міжміських і міжрайонних маршрутів. Наразі частина перевізників уже підготувала звернення щодо перегляду тарифів на проїзд.

«Загалом у нашому регіоні працює 71 перевізник. Із цієї кількості 39 перевізників уже подали до управління пасажирських перевезень економічне обґрунтування на перегляд вартості проїзду на 368 маршрутах. Наші фахівці наразі вивчають усі розрахунки. Поки що жоден перевізник погодження на підняття цін не отримав», – зауважила Щербак.

Чиновниця додала, що до облдержадміністрації почала надходити інформація про підняття цін деякими перевізниками в односторонньому порядку без погодження з управлінням.

«Ми плануємо провести робочу нараду з перевізниками, які самовільно підняли ціни на проїзд, щоб врегулювати тарифи на перевезення», – уточнила Щербак.

Нагадаємо, у передмісті Києва проїзд у маршрутках подорожчав на 20%. Як розповіли в Асоціації перевізників Київської області, проїзд подорожчав в Макарівському районі, у Броварах, частково в Києво-Святошинському та Васильківському районах.

Фото: Фейсбук