Без світла залишаються 10 населених пунктах.

Про це повідомив голова Гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба.

За його словами, за минулу добу електрику повернули у села Калинове та Слобода-Кухарська Вишгородського району. Частково відновили електропостачання у селах Кухарі та Тетерівське. У Бучанському районі частково заживили Гостомель, Горенку, Ірпінь, Бучу.

Без світла наразі залишаються 10 населених пунктах. Проте фахівці продовжують виконувати роботи з повернення світла у населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів, в тому числі за заявками споживачів, що повернулися у свої будинки на звільнених територіях.

Також, газ відновили у 119 населених пунктах (118 повністю та 1 частково):

  • у місті Ірпінь газопостачання відновлено на 74%.
  • повністю відновлено газопостачання у селі Мощун Гостомельської громади (продовжуються роботи по пуску газу та ремонтні роботи до окремих об’єктів по витоках та по заявках споживачів).

Без газопостачання залишається лише село Почепин Бучанського району – тривають роботи розмінування.

Як повідоми голова Київської ОВА Олександр Павлюк, у смт Гостомель, с. Мар’янівка та с. Зірка Поліської громади аварійні бригади ще відновлювлюють та ремонтують лінії електропередач на підстанціях. Саме тому без водопостачання залишаються окремі житлові будинки в цих населених пунктах. Після завершення робіт енергетиками водопостачання відновлять.

Фото: Фейсбук