Поліція склала на матір протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Про це повідомила Поліція Київської області.

За даними поліції, 21 листопада ввечері до правоохоронців Білої церкви зателефонували стурбовані сусіди, які повідомили, що в під’їзді будинку лише в одній білизні знаходиться малолітня дитина.

На місці подій встановили, що 32-річна мати вкотре залишила свого дворічного сина вдома та пішла відпочивати з товаришами та розпивати алкогольні напої. Хлопчик самотужки відчинив двері квартири та пішов сходами під’їзду у пошуках матері лише у нижній білизні і без взуття.

Правоохоронці доставили дитину до місцевого реабілітаційного центру.

Надалі матір викличуть на комісію з захисту прав дітей, де також будуть присутні представники соціальної служби міста та ювенальні поліцейські. На комісії приймуть рішення щодо подальшої долі родини.

Відносно матері вже склали протокол за неналежне виконання нею батьківських обов’язків за ч.2 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того правоохоронці встановили, що наприкінці вересня мати вже залишала сина вдома, коли вживала алкогольні напої з товаришами. Того дня хлопчик вийшов на пошуки матері у двір без одягу лише з однією пустушкою.

Нагадаємо, на Оболоні п’яна мати покинула сина посеред вулиці.

Фото: Фейсбук