По селах і містечках Київщини без господарів лишилася купа тварин.

Фото та відео свійських тварин, котрим вдалося вижити під час активних бойових дій на Київщині оприлюднив український письменник, режисер-документаліст, музикант Руслан Горовий.

За його словами, він розвозить провізію мешканцям зруйнованих сіл Київської області й публікує у Фейсбук світлини тварин, яких доводиться зустрічати.

Так, у населеному пункті Мощун, де майже не залишилося уцілілих хат, немає електро- і газопостачання, й триває розмінування території, вулицями і сусіднім лісом бігає зграя домашніх свиней, які опинилися на волі під час війни.

“Згарищем іде великий сірий козел з гарними великими рогами. — Ти ба? Живий! Борька, а Володька приїздив, тебе шукав! Побивався! Допоможіть упіймати! Жінка біжить в хату за мотузкою. Я приманюю Борьку пряником. Морда в нього добряче обгоріла. Видно, що хитає головою, як контужений, та відкритих ран немає. Прибігає тітка з буксирувальним автотросом. Роблю ласо і припинаю козла до залишків паркану”, — розповів Горовий.

Він також зазначив, що по селах і містечках Київщини без господарів лишилася купа тварин. Зокрема собак, яких часом просто випустили «в світ широкий» поспіхом, тікаючи від рашистів.

Фото: Фейсбук