Наразі триває модернізація п’яти приймальних відділень. У трьох із них роботи знаходяться на фінальній стадії.

Про це повідомили на офіційному сайті КОДА.

Сьогодні, 31 березня, під час онлайнового брифінгу заступник очільника КОДА Андрій Лісовик розповів, на якому етапі наразі модернізація приймальних відділень в опорних лікарнях Київщини.

Будівельники завершують оновлення приймальних відділень в Ірпінській центральній міській лікарні, а також Обухівській та Тетіївській центральних районних лікарнях. На цих об’єктах ступінь будівельної готовності варіюється від 94% до 99%.

«Питанню розвитку медичної інфраструктури тривалий час не приділяли належної уваги. Проте завдяки ініціативі президента минулого року в усій Україні розпочались активні роботи в напрямі розбудови цієї сфери. І наша область не стала виключенням. Цього року продовжуємо вдосконалювати медичні заклади нашої області, адже від цього залежить здоров’я і життя мешканців Київщини», – наголосив Андрій Лісовик.

До слова, процес модернізації приймальних відділень розпочали на Київщині минулого року. Тоді роботи паралельно стартували у 12 медзакладах.

«7 об’єктів ми вже завершили. Тож тепер модернізовані приймальні відділення мають Білоцерківська лікарня №2, Бориспільська багатопрофільна клінічна лікарня, а також Броварська, Вишгородська, Іванківська, Макарівська та Миронівська центральні районні лікарні», – уточнив Андрій Лісовик.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Київщині капітально відремонтували 7 приймальних відділень в опорних лікарнях.

Фото: фейсбук