Окупанти відступили з Київщини, але лишили чимало жахливих «сюрпризів». Вибухівка в автівках, розтяжки в будинках, нерозірвані снаряди та міни на дорогах.

Про це повідомляє МВС.

Начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов повідомив, що вже зафіксовано низку трагічних фактів, коли нехтування застереженнями правоохоронців вартувала громадянам не лише здоров’я, а й життя.   

Так на Гавронщині місцеві жителі зайшли до необстеженого вибухотехніками будинку. У підвалі російські агресори залишили розтяжку. Троє осіб отримали травми.

У Бучанському районі бригада електриків  прямувала через село Наливайківка. Машина наїхала на міну. Внаслідок вибуху водій та електромонтер отримали травми різного ступеню тяжкості. Обидва потерпілі нині госпіталізовані.

На початку квітня 46-річний киянин віз матері медикаменти до Вишгородського району. На лісовій дорозі поряд з селом Феневичі чоловік підірвався на вибуховій пастці. Від отриманих травм загинув на місці. 

Поліція акликає усіх жителів Київської області бути обережними, не «мандрувати» в недосліджених спеціалістами зонах, не користуватись лісовими дорогами та стежками, в районах, що були в окупації, а також стежити за дітьми та чітко дотримуватись інструкцій вибухотехніків та рятівників.

Фото: Фейсбук