На сьогодні відновлено послугу з розподілу природного газу у 118 населених пунктах області.

Про це повідомив голова Київської ОВА Олександр Павлюк.

За його словами, станом на сьогодні повністю відновили централізоване водопостачання до 122-х населених пунктів Київщини.  Наразі залишається без централізованого водопостачання лише с. Кухарі Іванківської громади. Варто зазначити, що в селі майже повністю зруйновані приватні житлові будинки, до яких надавалася послуга з централізованого водопостачання.

У населених пунктах області ведуться роботи підключення водопостачання до кожного окремого будинку, ремонтуються мережі.

Крім того, на сьогодні відновлено послугу з розподілу природного газу у 118 населених пунктах області:

  • 117 – повністю;
  • 1 – частково.

Без газопостачання залишаються с. Мощун та с. Почепин Бучанського району. Упродовж минулої доби продовжувалися роботи з відновлення газопостачання в м. Ірпінь.

Як повідомили у ДТЕК Київські регіональні електромережі, протягом учорашньої доби ми повністю відновили електропостачання села Нівецьке у Вишгородському районі. Частково заживили село Жерева. У Бучанському районі підключили всіх споживачів у Ворзелі, Луб’янці, Торф’яному, Почепині. У цих населених пунктах енергетики вже працюють над точковими заявками клієнтів та відновленням постійних схем електропостачання.

Також частково подали напругу та продовжують роботи у Гостомелі, Ірпіні, Бучі, Романівці, Дмитрівці, Мірчі, Загальцях. Загалом за минулу добу світло повернули для 1 016 родин.

Фото: Фейсбук